POČÍTAČOVÝ KROUŽEK 2020/2021 - ZŠ Králův Dvůr

Pro zájemce z řad žáků ZŠ Králův Dvůr nabízím v příštím školním roce 2020/2021 počítačový kroužek, který by snad již normálně probíhal ve škole v pondělí odpoledne.

Tento kroužek by mohl třeba i navázat na současný kroužek programování v Minecraftu (viz. ukázky a návody na YouTube), který na naší škole právě vedu vzdálenou formou. Mohli bychom ale zkoušet i jiné věci (internet a PC sítě – používání+bezpečnost, tvorbu v grafických a multimediálních programech, vyzkoušet si práci s leteckými/družicovými snímky, tvorbu internetových stránek a mohli bychom se pokusit i o 3D tisk apod.). V případě zájmu bychom mohli zkusit i jiné věci.

V podstatě bych náplň kroužku zatím nechal otevřenou podle přání a možností zájemců i školy. Nicméně už nyní předpokládám, že bude kroužek alespoň mírně pokročilejší a je třeba, aby zájemci velmi dobře ovládali základní práce s PC (spuštění počítače, přihlášení, spouštění již nainstalovaných programů, základní zkušenosti s internetovým prohlížečem apod.).

Uvažujete, že byste měli možná zájem?
Zapište se do předběžného přihlašovacího formuláře!

Pokud si myslíte nebo uvažujete, že byste mohli mít o PC kroužek v příštím roce zájem, zapište se prosím co nejdříve zatím předběžně do tohoto formuláře a připište, co byste rádi dělali:>>> FORMULÁŘ PRO PŘEDBĚŽNÝ ZÁPIS ZÁJEMCŮ <<<
https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx?id=2babspwxd0m8q45f9KWbrVDxsVZQ6mBHtK73Ltwh5LJUQlBDVjI1SjFOREhUTjQ0WkNLV0pBNk84TCQlQCN0PWcu

Formulář může vyžadovat přihlášení jménem a heslem žáka stejným jako do Office 365 nebo MS Teams.


Prosím zájemce o vyplnění formuláře nejpozději do 15. 6. 2020!


Nejedná se o závaznou přihlášku, ale o průzkum zájmu – proto se prosím zapište, i kdybyste například ještě nevěděli, zda vám to například časově vyjde, a napište také, co byste rádi na kroužku dělali – tedy co smysluplného by vás s počítači bavilo nebo zajímalo. Podle zájmu následně připravím návrh a zacílení kroužku a pouze těm z vás, kdo budou v tomto formuláři zapsáni, poskytnu bližší informace a nabídnu možnost definitivního přihlášení a pak bude jen na vás, zda se závazně přihlásíte nebo nikoliv.

Máte dotaz?

Můžete mě kontaktovat přes školní aplikaci Teams - tam jsem jako Pavel Bokr - pište mi na účet, kde mám ikonku s modrým trilobitem:
Pavel Bokr ikonka s modrým trilobitem